Oficjalne otwarcie przedszkola przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego

25 kwietnia 2017 r. miało miejsce oficjalne otwarcie naszego przedszkola.  W uroczystości wziął udział prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, wiceprezydent do spraw edukacji i sportu Katarzyna Król oraz: Przewodniczący Rady Miasta Krakowa- Bogusław Kośmider, Przewodniczący Rady Dzielnicy X- Maciej Nazimek i wielu innych zaszczytnych gości. Pani dyrektor- Małgorzata Opryszek powitała przybyłych gości i oddała głos panu prezydentowi, który w kilku słowach opowiedział o idei powstania nowego przedszkola i jej bardzo szybkiej realizacji. Wyraził również zadowolenie z faktu, że placówka dobrze rozpoczęła swoją działalność, co świadczy o tym, że była ona potrzebna w tej części Krakowa. Następnie miało miejsce uroczyste przecięcie wstęgi. Ksiądz proboszcz Jan Jarco odmówił krótką modlitwę i poświecił mury naszego przedszkola. W drugiej części uroczystości nasi wychowankowie podziękowali panu prezydentowi za przybycie, wręczyli kwiaty i księgę z wykonanymi przez siebie rysunkami oraz zaprosili na krótki występ artystyczny. Wierszykami, śpiewem i tańcem wyrazili wdzięczność za wybudowanie kolorowego przedszkola. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości oraz za obecność w tak ważnym dla nas dniu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Zapraszamy również do obejrzenia fotogalerii na poniższych stronach internetowch:

Magiczny Kraków

Dzielnica 10

Skip to content