Bal karnawałowy

21.01.2018 (poniedziałek) – Zabawa karnawałowa. To właśnie dziś na naszych Przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji i zabaw z animatorami. Każde z dzieci zaprezentowało się w niezwykłych, niecodziennych strojach. Nie zabrakło batmanów, księżniczek, elfów, motylków, ninja, piratów, czarodziejek, policjantów, biedronek i wielu innych wspaniałych postaci. Oprócz świetnej zabawy przy muzyce w kółku, dzieci brały udział w konkursach i rebusach. Na zabawie zabrzmiały między innymi: „Kaczuszki”, „Jedzie pociąg”, „Macarena”. Zabawę uświetnił kolorowy tunel, a także taniec z balonami. Na zakończenie każda grupa została upamiętniona na zdjęciu grupowym i indywidualnym. Po tak wyczerpującym, ale jednak niezapomnianym dniu, na dzieci czekał słodki upominek.