Zbiórka charytatywna dla Daniela

W ramach Ogólnopolskiego Konkursu dla przedszkoli pod nazwą „Przedszkolny klub wolontariatu V edycja” nasze przedszkole zaangażowało się w zbiórkę charytatywną dla niepełnosprawnego Danielka. Chłopiec mieszka w Krakowie, ma 10 lat i zmaga się z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem i niedowładem kończyn dolnych. Daniel jest silnym, wesołym chłopcem, który dzięki wsparciu swoich rodziców zrobił ogromne postępy. W dniach 24.01.2018 r.- 26.01.2018 r. w naszym przedszkolu zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla Daniela, przeznaczona na operację bioder. W akcję zaangażowane będą nasze przedszkolaki, które w wyznaczonych godzinach będą zbierać pieniążki do przygotowanych puszek. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w akcję, która ma na celu pomóc choremu chłopcu ale i również pokazać naszym podopiecznym, że wolontariat jest bardzo ważnym elementem naszego życia.

Skip to content