Przedstawienie teatralne Straży Miejskiej

Poniedziałek (05.02.2018) – przedstawienie straży miejskiej o tematyce bezpieczeństwa. Spektakl pt.” Królestwo zakręconego czasu, czyli bajka o mądrych dzieciach”, w wykonaniu funkcjonariuszy w nietypowych rolach, przekazał wiedzę o bezpieczeństwie w bardzo magiczny, niepowtarzalny sposób. Dzieci poznały historię głównego bohatera – Adasia, który za pomocą czarów poznaje prawidłowe sposoby zachowania w sytuacjach, w których może się znaleźć każdy z młodych widzów. Przedszkolaki miały możliwość dowiedzieć się, jak należy przechodzić przez ulicę, jaką przyjąć postawę przed agresywnym psem, a także jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Oryginalne stroje aktorów, wykonanie, wystój oraz energiczna muzyka, sprawiły że dzieci chętnie oglądały owe przedstawienie teatralne.

Skip to content