Piknik Rodzinny

Szanowni Rodzice,

15 czerwca odbędzie się kolejny Piknik Rodzinny, na który serdecznie zapraszamy.

Wspólną zabawę rozpoczynamy o godz. 16:30. Dzieci, których rodzice nie mogą przyjść na czas będą pod opieką nauczycieli i będą miały na szyi kolorowe chusteczki (każda grupa w innym kolorze). Rodzice zaraz po przyjściu na piknik  powinni zgłosić się do nauczyciela po swoje dziecko i jednocześnie oddać chusteczkę. Od tego momentu dziecko jest pod opieka rodziców. Podsumowując: dzieci bez chusteczek są pod opieka rodziców, z chusteczkami po opieką nauczyciela.

Bardzo proszę w miarę swoich możliwości o zaangażowanie się wszystkich rodziców w nasze wspólne wydarzenie np: można przynieść zdrowe przekąski, gadżety na loterię fantową czy też pomóc w ozdabianiu ogrodu. Jeżeli ktoś z Państwa potrafi szyć mile widziana pomoc w uszyciu chusteczek.

W czasie festynu zamierzamy poświęcić chwilę na pokaz talentów naszych rodziców. Prosimy o zgłoszenia.

Przesyłam Państwu ramowy program festynu.

 1. Występ zespołu rozrywkowego
 2. Występ taneczny
 3. Występ zespołu przedszkolnego
 4. Talenty naszych rodziców
 5. Loteria fantowa.

STANOWISKA:

 1. Duże bańki
 2. Fotobudka zdjęcia
 3. Malowanie twarzy
 4. Kolorowe Indie
 5. Malowanie dużego obrazu na płótnie – obraz namalują wszystkie dzieci.
 6. „Koralikowo” – tworzenie biżuterii.
 7. Straż miejska
 8. Gry i zabawy sportowe.
 9. Harcerze
 10. Obrazki z masy solnej.
 11. Przeciąganie liny

 

Poczęstunek: kiełbaski, zdrowe przekąski, sok, woda.

 

W związku z tym wydarzeniem udało nam się zdobyć sponsorów. Z przekazanych pieniędzy zakupimy m.in. grilla, który będzie nam służył przez kolejne lata.

 

Chciałabym również poinformować, że w tym dniu od godz. 15:00 ze względu na bezpieczeństwo dzieci i sprawy organizacyjne brama wjazdowa i wyjazdowa będą zamknięte. Otwarta będzie tylko furtka. Bardzo proszę o wyrozumiałość.

 

Małgorzata Opryszek

/Dyrektor Przedszkola/

Skip to content