Zajęcia adaptacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci,
które od 1 września 2018 roku rozpoczną edukację przedszkolną, wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu
w dniach
30.08. 2018r. oraz  31.08.2018r.
w godz. 10.00 -12.00.

Celem zajęć adaptacyjnych w przedszkolu jest ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej. Podczas spotkania dzieci poznają przedszkole, nauczycielki i personel obsługi. Przekażemy najważniejsze  informacje związane z dalszym procesem adaptacji i organizacją pracy przedszkola. Dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach ruchowych oraz zabawach integracyjnych w sali.

Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem, bez stresu i płaczu przychodziły do naszego przedszkola. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi pozycjami.

Ewa Zielińska o sposobach zmniejszania strasu adaptacyjnego

ewa_zielińska_o_adaptacji_dziecka_do_warunków_przedszkola_(szkoły)

Pierwsze dni w przedszkolu

Skip to content