Piknik Rodzinny

W środowe popołudnie 19.06.2019r.w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny.

Wesołą zabawę rozpoczęliśmy od zaśpiewania piosenki z okazji dnia Mamy i Taty pt: „ Baba Jaga” pod okiem naszej wspaniałej Pani Joanny Manisty. Tego dnia popis swoich umiejętności dali również młodzi tancerze Marek i Gabrysia, Ola i Szymon ze szkoły M- Team. Następnie odbył się pokaz baletu z Niepublicznej Pozaszkolnej Specjalistycznej Placówki Oświatowo – Wychowawczej „ Edukacja Artystyczna Dzieci ” , powyższe zajęcia prowadzi w naszym przedszkolu pani Agnieszka Sawicka. W dalszej części odbył się pokaz Judo , oraz występ Zespołu Tanecznego „ Roztańczone nutki ” pod okiem pani Karoliny Turek i występ Zespołu Muzycznego „ Tęczowe Nutki” pod okiem Pani Dyrektor Małgorzaty Opryszek. Na pikniku był również prowadzony przez panią Joannę Rysiewicz aerobik ,  w którym uczestniczyły przedszkolaki wraz z rodzicami . W czasie trwania pikniku było można poczęstować się kiełbaską z grilla. Sponsorami byli : KABANOSIK , Piekarnia KLAŚ oraz rodzice. Był też bufet przygotowany przez rodziców można było spróbować wiele pysznych ciast pieczonych przez mamy naszych przedszkolaków, owoców, napojów itd.  Na pikniku były sprzedawane lody, dochód z lodów przeznaczony będzie na zabawki do ogrodu przedszkolnego.

Całe rodzinny mogły korzystać z różnych atrakcji stanowisk przygotowanych utworzonych przez Rodziców.

  • Rodzice Grupa I – „ Woda wspólny skarb ”
  • Rodzice Grupa II – tor przeszkód
  • Rodzice Grupa III – zajęcia sportowe
  • Rodzice Grupa IV – „Kreatywne balony ”
  • Rodzice Grupa V – „Bezpieczeństwo ”- quiz
  • Rodzice Grupa VIII – „Segregacja śmieci ”

Dzieci zbierały pieczątki na każdym stanowisku , po zebraniu sześciu pieczątek należało przejść do stanowiska Nagroda. Każde dziecko otrzymało małe upominki. Sponsorami upominków byli rodzice.

Stanowiska Dodatkowe:

  • At Klub – Strefa Relaksu
  • Profi – lingua

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz sponsorom za wspólną zabawę. Scenę i nagłośnienie przygotował i obsługiwał Pan Przemysław Sekuła, tata Dorotki z grupy VII . Serdecznie Dziękujemy.

Skip to content