Wycieczka do Wioski Indiańskiej ARAPAHO

W piątek 14 czerwca 2019r. dzieci z Zespołu Muzycznego wraz z opiekunami pojechały do Wioski Indiańskiej ARAPAHO w miejscowości Zalas. Dziecięce zabawy w Indian wspomina wielu z nas. W piątek dzieci miały okazję pobyć w prawdziwej wiosce indiańskiej.  W pięknej, otoczonej lasem scenerii czekało na dzieci wiele ciekawych i zaskakujących atrakcji, związanych ze zdobywaniem indiańskich sprawności. W formie zabawy dzieci przeniosły się w świat Dzikiego Zachodu. Przygodę rozpoczęli od malowania twarzy w barwy indiańskie. Oglądali oryginalne tipi, każdy mógł dotknąć skóry i kości dzikich zwierząt oraz zdobywać sprawności: wspinaczka i zejście po linie, pajęczyna, równoważnia, rzut obręczą na bawole rogi, łowienie kaczuszek, strzelanie z łuku, szukanie złota w piasku. Zadania choć nie łatwe sprawiły dzieciom wiele radości. Była to nie tylko ciekawa przygoda i zabawa, ale także okazja do zdobywania wiadomości i sprawności. W drodze powrotnej czekała na dzieci obiecana nagroda pyszne lody w KFC.

Zaopatrzeni w Indiańskie pamiątki, trochę zmęczeni ale pełni wrażeń dzieci wróciły do domu. Dziękujemy bardzo Rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi.

  • Mamie Jasia z gr IV
  • Mamie Lenki z gr V
  • Mamie Frania z gr V
  • Mamie Milenki z gr VII
  • Mamie Toli z gr IV

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Skip to content