Dyżur wakacyjny sierpień 2020

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszonym stanem epidemicznym rekrutacja  do Samorządowego Przedszkola nr 41 w Krakowie na okres wakacji (sierpień 2020) będzie przeprowadzana  wyłącznie drogą mailową.  Wnioski prosimy przesyłać na adres przedszkola sprzedszkole41@gmail.com Po ustaniu pandemii prosimy o dostarczenie oryginalnych dokumentów do sekretariatu przedszkola.

W dniach od 14.04.2020r. do 30.04.2020r. odbędzie się  rekrutacja  dla dzieci z naszego przedszkola. W celu potwierdzenia chęci uczęszczania na dyżur należy przesłać skan lub zdjęcie podpisanego przez rodziców dokumentu „Potwierdzenie woli kontynuacji”. Wnioski przesłane po tym terminie będą przyjęte pod warunkiem posiadania wolnego miejsca w przedszkolu.

W dniach od 04.05.2020r.  do 29.05.2020r.  odbędzie się rekrutacja  dla dzieci spoza naszego przedszkola. Dokumentem potwierdzającym chęć zapisu jest „Karta zapisu na dyżur”. W związku z bieżącą sytuacją, nie wymagamy potwierdzenia wniosku w macierzystym przedszkolu (podbicia karty pieczęcią nagłówkową przedszkola), niezbędne będzie natomiast  przesłanie  „Zaświadczenie o uczęszczaniu do przedszkola” zawierającego pieczęć przedszkola. Taki dokument można uzyskać zwracając się z prośbą e-mailową do dyrektora przedszkola macierzystego o przesłanie skanu pisma.

Zasady rekrutacji i niezbędna dokumentacja dostępne są  poniżej:

zarządzenie – rekratacja wakacje

Zasady rekrutacji wakacje 2020

Potwierdzenie woli kontynuacji- DZIECI Z P41

karta zapisu na dyżur wakacje 2020- DZIECI Z POZA P41

 

Z poważaniem

Małgorzata Opryszek

/Dyrektor Przedszkola/

Skip to content