Bezpieczna Placówka Oświatowa

Miło mi poinformować, że nasze Przedszkole ponownie uzyskało Certyfikat „Bezpieczna Placówka Oświatowa” oraz zostało umieszczone na ogólnopolskiej liście placówek oświatowych, które kładą szczególny nacisk na bezpieczeństwo swoich podopiecznych.
Jako Dyrektor Przedszkola podejmując codzienne decyzje zawsze na pierwszym miejscu stawiam zdrowie i życie moich wychowanków oraz pracowników.
W przedszkolu zostało wprowadzonych wiele procedur, które są aktualizowane zgodnie z Przepisami Prawa oraz zgodnie z wytycznymi MEN, a w obecnym czasie również z zaleceniami  GIS i MZ.  W trosce o zdrowie psychiczne naszych dzieci i pracowników od trzech lat realizowana jest w Przedszkolu innowacja „W krainie emocji”.
Przy okazji zachęcam wszystkich Rodziców, aby swoją postawą i działaniami przyczyniali się do dobrej, zdrowej atmosfery w drugim domu swoich pociech – Przedszkolu.
Małgorzata Opryszek
/Dyrektor Przedszkola/
Skip to content