Wielkanoc z PCK

Mamo, Tato, przeczytaj proszę,
od jutra jedną rzecz do przedszkola przynoszę.
Moje serduszko niech mocniej zabije,
razem zróbmy dobry uczynek!

Drodzy Rodzice,

w naszym przedszkolu rusza akcja dla Wszystkich Otwartych Serc
„Wielkanoc z PCK dla potrzebujących”. 

Są „obok nas” i podobnie jak my, oczekują na Święta Wielkanocne z radością w sercu. Jednak oprócz wielkiej radości mają też wielkie troski i jeszcze większą nadzieję na nasze wsparcie. To akcja, która niesie ze sobą piękną naukę dla Dzieci, ze warto dzielić się z innymi tym, co mamy. Dobro wraca.

Od dzisiaj można przynosić produkty spożywcze oraz środki czystości dla osób w potrzebie. Poniżej zamieszczam informację od organizatorów akcji:

JAK MOŻEMY POMÓC?:

Zbieramy takie produkty jak: słodycze, kawa, miód, kakao, barszcz biały i żurek instant lub w kartonie, dania gotowe, owoce i warzywa w puszce lub słoiku, konserwy mięsne i rybne, olej i inne artykuły, które nie muszą być przechowywane w warunkach chłodniczych; większość podopiecznych to osoby nie mające warunków do przygotowywania posiłków – mąka zatem jest często bezużyteczna…) oraz chemii gospodarczej (proszki i płyny do prania, środki myjące, artykuły higieniczne, ręczniki). Każda ilość będzie mile widziana i z każdej będziemy niezwykle wdzięczni.

Zapraszamy Wszystkie małe i duże Serca do zaangażowania się w akcję!

Termin akcji: od  03.03 – 22.03.21r.

koordynator akcji: Karolina Turek

Skip to content