Dyżur wakacyjny lipiec 2021r

Szanowni Państwo,

W dniach od 17.03.2021r. do 31.03.2021r. odbędzie się  rekrutacja  dla dzieci z naszego przedszkola. W celu potwierdzenia chęci uczęszczania na dyżur należy złożyć podpisane przez rodziców „Potwierdzenie woli kontynuacji” (wnioski dostępne na dyżurce przedszkola). Wnioski złożone po tym terminie będą przyjęte pod warunkiem posiadania wolnego miejsca w przedszkolu.

W dniach od 07.04.2021r.  do 16.04.2021r.  odbędzie się rekrutacja  dla dzieci spoza naszego przedszkola. Dokumentem potwierdzającym chęć zapisu jest „Karta zapisu na dyżur”. Pierwszeństwo mają dzieci, których oboje rodziców pracuje (wymagane jest dostarczenie zaświadczenia o zatrudnieniu).

Zasady rekrutacji i wniosek dostępne są  poniżej:

Zarządzenie i zasady rekrutacji

Karta zapisu na dyżur wakacje 2021

Skip to content