Rekrutacja uzupełniająca

INFORMUJEMY, ŻE REKRUTACJA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA WCIĄŻ TRWA!

Nasza przedszkolna społeczność to serdeczny, kreatywny zespół nauczycieli, życzliwi pracownicy oraz dzielne przedszkolaki, które każdego dnia z uśmiechem biegną do swoich grup.

Nasz budynek jest duży i nowy i pod swoje skrzydła może przyjąć osiem grup, a my jesteśmy gotowi, aby przyjąć jeszcze więcej dziecięcych uśmiechów, a w zamian oddać dzieciom naszą przyjaźń, przekazać wiedzę i wspierać we wszechstronnym rozwoju.

Nasi absolwenci cieszą się w szkołach znakomitą opinią i wspominają nas z ogromnym sentymentem.

Nasze przedszkole oferuje dzieciom zabawę na dwóch placach zabaw, jeden z nich w bieżącym roku szkolnym został otulony drzewkami, nad którymi dzieci sprawują opiekę. Place zabaw doposażyliśmy w nowe zabawki oraz drewnianą kuchenkę, wyposażoną w akcesoria kuchenne.

Zapraszamy Dzieci starsze i młodsze, zachęcamy Rodziców do zapoznania się z naszym przedszkolem na stronie internetowej, odwiedzenia galerii naszej pysznej kuchni, którą mamy na miejscu i zadawania nam pytań, bo my chcemy podzielić się z Wami tym, co u nas jest fajne, wartościowe i piękne.

Zapraszamy serdecznie, pozostajemy dla Was otwarci i chętnie odpowiemy na każde pytanie!

Wniosek o przyjęcie do przedszkola

Skip to content