Pasowanie na przedszkolaka

W dniach 25.09 – 29.09.2021r. odbyły się w naszym przedszkolu uroczystości ślubowania naszych  najmłodszych Milusińskich. Dzieci z grup I – V spisały się na medal, dzielnie prezentowały swoje umiejętności wokalne i muzyczne, a swoją dzielną postawą pokazały, że zasługują na wielkie brawa. Cieszymy się, że do grona naszej Społeczności uroczyście dołączyły Maluszki oraz Średniaki. Pomimo, że był to ich pierwszy występ przed publicznością i poza swoimi salami, Dzieci stanęły na wysokości zadania i dały wszystkim Nauczycielom i Pracownikom powód do ogromnej radości.

Dziękujemy Rodzicom za piękne przygotowanie dla Dzieci poczęstunku, okazałego tortu oraz zadbanie o uroczysty charakter wydarzenia. Dzięki Państwa zaangażowaniu, Dzieci mogły odczuć, że ten dzień był ważny i wyjątkowy.

Skip to content