Konkurs plastyczny „Moja Pani z przedszkola” – zakończony!

Nasze przedszkole wypełnił zaczarowany dywan kolorów i wzruszeń, które docierały do nas pocztą przez ostatnie tygodnie. Adresatami były Dzieci z całego Krakowa, które podzieliły się z nami swoją wyjątkową twórczością. Międzyprzedszkolny Konkurs plastyczny „Moja Pani z przedszkola” dobiegł końca. Przedszkolaki w wieku od 3 do 6-u lat miały okazję „opowiedzieć” za sprawą pędzla, ołówka i kredki – o swojej Pani z przedszkola.

Hasło przewodnie IV-ej edycji: „Kocham moją Panią” spotkało się z piękną interpretacją małych Artystów.

Dziękujemy za wspaniałe pomysły i szczere podejście do tematu. Wasze prace nas zachwyciły, cieszymy się, że konkurs spotkał się z tak liczną grupą małych Odbiorców.  Łączna liczba prac to 146. Dziękujemy!

Przed jury stoi nie lada wyzwanie: wybrać Laureatów i ogłosić prace wyróżnione. Bądźcie cierpliwi, a już niebawem zadzwonimy do Autorów prac, które najbardziej ujęły nasze serca!

Niezależnie od wyników, wszystkim Przedszkolakom dziękujemy za udział w konkursie, Wychowawcom i Opiekunom dziękujemy za artystyczną pieczę nad młodymi talentami i przysłanie prac. Laureatów o wynikach konkursu powiadomimy telefonicznie i zaprosimy pod osobisty odbiór nagród.

Gorąco dziękujemy za zaangażowanie!

Skip to content