Wigilia w naszym przedszkolu

Dzień 21.XII.2021r. była dla nas dniem wyjątkowym. Nasze Przedszkolaki pięknie i uroczyście ubrane, usiadły przy wigilijnym stole wspólnie z Nauczycielami i Pracownikami. Dzieci od samego rana nie mogły doczekać się świątecznego obiadu. Przedszkolna Wigilia była magiczna dzięki naszym Milusińskim, którzy na swój szczególny sposób przeżywali z nami ten radosny czas i z ochotą śpiewali kolędy.

Gorące podziękowania składamy Paniom Kucharkom: Pani Katarzynie szefowej kuchni oraz Pani Annie i Pani Iwonie, które przygotowały tradycyjny, prawdziwie świąteczny i pyszny obiad oraz ciasto.

Miło było nam gościć również Prezydium Rady Rodziców, które swoją obecnością dołożyło cegiełkę do tego pięknego wydarzenia.