Życzenia dla naszych Milusińskich od całej przedszkolnej Społeczności

Zestaw do diamond painting - Miś z serduszkiem

Dla wszystkich naszych Przedszkolaków życzenia radości i spełniania marzeń tych najskrytszych: uśmiechu i pogodnych dni, które wypełnione są obecnością, troską i miłością najbliższych. To dla nas wielkie szczęście, że możemy być świadkami niezwykłych postępów naszych Wychowanków, rodzących się na naszych oczach pasji, zainteresowań oraz rozwoju tak dynamicznego i zdumiewającego. Jednym zdaniem: to dla nas, Nauczycieli i Pracowników – wyjątkowy zaszczyt towarzyszyć Dzieciom w ich najpiękniejszej wędrówce zwanej dzieciństwem.

Zachęcamy do przeczytania życzeń jakie skierowała Pani Anna Korfel-Jasińska Zastępca Prezydenta ds. Edukacji, Sportu i Turystyki do Rodziców, z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka:

https://portaledukacyjny.krakow.pl/aktualnosci/272087,1812,komunikat,zyczenia_dla_do_rodzicow_z_okazji_miedzynarodowego_dnia_dziecka.html

Skip to content