Wydarzenia galeria

17kwi2024

16 kwietnia upłynął pod znakiem prezentowania wiedzy i ciekawostek o miejscu, w którym nasze Zuchy uczą się, rozwijają zainteresowania i zdobywają nowych przyjaciół. W Quizie wiedzy na temat Krakowa udział wzięły pięcio i sześciolatki z naszego przedszkola. Dzieci wykazały się znakomitą znajomością zabytków Krakowa, odkodowały zagadkowe ilustracje i przy muzyce zatańczyły krok Krakowiaka. Było wesoło, kreatywnie, a gorący aplauz rówieśników dopełniał całości wydarzenia.

17kwi2024

Dnia 15 kwietnia cała przedszkolna społeczność spotkała się na auli, aby oficjalnie otworzyć drzwi nadchodzącym wydarzeniom dedykowanym naszemu Patronowi Zbigniewowi Wodeckiemu oraz jego twórczości. W centrum naszej uwagi znalazł się również Kraków, rodzinne miasto artysty. Dzieci pięknie opisały znaczenie postaci patrona jako „przywódcy przedszkola”, doskonale znały instrumenty, na których grał muzyk oraz miasto, w którym tworzył. Jesteśmy dumne z naszych Przedszkolaków, które głośno i radośnie odśpiewały hymn przedszkola.

15mar2024

W dniu 14 marca rozpoczął się Kiermasz ozdób wielkanocnych. Ręcznie wykonane, kolorowe ozdoby przywołują wiosnę i cieszą oko każdego, kto wchodzi na aulę naszego przedszkola. Dziękujemy mamie Szymonka z gr. VI za dołączenie się do kiermaszowej akcji i wystawienie do zakupu ślicznych uszytych zajączków oraz poduszki z wielkanocnym akcentem. Dziękujemy także wszystkim Rodzicom, którzy dołożyli swoich starań na nasz kiermaszowy wielkanocny stół. Zapraszamy! Fundusze zebrane z Kiermaszu przeznaczone zostaną na wsparcie zasobów naszego przedszkola.

17lis2023

Dnia 10 listopada nasze Przedszkolaki spisały się na medal. Dzielnie towarzyszyły Panu Andrzejowi Kuligowi, I Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa w zasadzeniu jabłoni. Dzieci były cierpliwe, z zapałem wykonywały polecenia Pana Igora  – koordynatora i pomysłodawcy, były też bardzo zadowolone, bo praca w ogrodzie bardzo im się spodobała. Spójrzcie na zdjęcia, jak radzili sobie nasi mali dzielni ogrodnicy.

30maj2023

Z całego serca dziękujemy Rodzicom, którzy 29 maja przybyli do naszego przedszkola i zaczarowali ogrody w bajkowe królestwa. Rodzice pięknie i pomysłowo ustroili teren przedszkola, błyszczące i kolorowe dekoracje dopełniły radości dzieci.

Uprzejmie dziękujemy również Mamom, które przygotowały na ten dzień słodką przekąskę dla dzieci.

Dzień Dziecka upłynął w atmosferze uśmiechów, muzyki i wspólnej zabawy, wszyscy i mali i duzi bawili się wyśmienicie. Piękna pogoda dopisała podobnie jak i fantastyczne humory! Odblaskowe misie, za które serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i wręczone dzieciom na zakończenie dnia, pozostaną miłym wspomnieniem przedszkolnego Dnia Dziecka.