Z całego serca dziękujemy Rodzicom za pomoc przy organizacji Dnia Dziecka!

Z całego serca dziękujemy Rodzicom zaangażowanym w przygotowania do przedszkolnego Dnia Dziecka:

Rodzicom Oliwiera z gr. I za zakup i montaż chorągiewek, które dały efekt niezwykłego kolorowego nieba i aktywną pomoc w dekorowaniu dużego i małego ogrodu.

Mamusi Zuzi z gr. I za wypożyczenie elementów do ścieżki sensorycznej, która sprawiła dzieciom niesamowitą radość.

Mamusi Marcela z gr. I za przygotowanie dekoracji na aulę oraz zabarwienie kilogramów ryżu, z którego dzieci wyczarowały bajkowe pyszności.

Rodzicom Helenki z gr. V i Mieszka z gr. II za dostarczenie maszyny do baniek, dzięki której mieliśmy nieustające bańki przez cały dzień.

Mamusi Amelki z gr. I za silne wsparcie przy dekorowanie ogrodu.

Tatusiowi Julii i Jagódki z gr. VII i I za aktywną pomoc przy dekorowaniu ogrodów oraz w przygotowaniach stacji.

Mamusi Julii T. z gr. V za piękny napis zawieszony na bramie przedszkola, który w wyjątkowy sposób informował o naszym Święcie.

Rodzicom Jeremiasza z gr. IV, Mamusi Luki z gr. IV oraz Mamusi Marcinka W. z gr. III za okazaną pomoc w dekorowaniu ogrodów.

Oraz wszystkim Rodzicom, którzy dostarczyli nam niezbędne materiały do Kącika sensorycznego i dołożyli swoją cegiełkę w przygotowania. Dzięki Waszemu wsparciu przedszkolny Dzień Dziecka był bardzo udany!