Opieka nad dzieckiem

Zabawa z kolorami

O wysoką jakość opieki dba w naszym przedszkolu zgrany zespół ludzi, posiadających duże doświadczenie, dla których dobro podopiecznych jest najważniejszą wartością. Zależy nam, aby dzieci czuły się u nas bezpiecznie, miały możliwość odkrywania swoich talentów oraz rozwijania pasji.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na profilaktykę zdrowia oraz rozwijanie inteligencji emocjonalnej u dzieci. Stawiamy na indywidualizację pracy, rozwijanie empatii oraz współpracy. Wypracowujemy skuteczne i akceptowalne sposoby radzenia sobie
z trudnymi emocjami u naszych wychowanków.

Pracujemy tak, aby dziecko w naszym przedszkolu czuło się dobrze
i bezpiecznie. Nasi podopieczni mają możliwość indywidualnego rozwoju. W ciekawy i aktywny sposób poznają nowe zagadnienia. Uczą się dostrzegać swoje mocne strony oraz rozwijają talenty. Znają prawa i obowiązki przedszkolaka. Z każdym dniem stają się coraz bardziej samodzielni.

Dużo czasu spędzamy w ogrodzie przedszkolnym, gdzie oprócz rozwijania sprawności fizycznej, prowadzimy obserwacje przyrodnicze.

W naszym przedszkolu pracuja liczni specjalisci: psycholog, logopeda/neurologopeda, specjalista WWR, specjalista SI, specjalista-Autyzm, Zespół Aspargera i inne całościowe zaburzenia rozwojowe oraz oligofrenopedagog. Dzięki temu łatwiej jest nam dostrzec indywidualne potrzeby rozwojowe każdego wychowanka oraz szybciej zostaje udzielona dziecku pomoc specjalistyczna.

Dlaczego my?

Kadra - ludzie z pasją

Nasz personel to ludzie kochający spędzać czas z dziećmi, oddani swojej pracy i posiadający wykształcenie oraz doświadczenie w opiece maluchami.

Edukacja przez zabawę
Nowoczesne wyposażenie

Nasze przedszkole jest w pełni przygotowane oraz wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty oraz zabawki zapewniające bezpieczeństwo oraz wygodę naszym podopiecznym.

Przyjazne wnętrze

Nasz obiekt wyposażony jest w sale gimnastyczną, stołówkę,  salę do zajęć dodatkowych oraz plac zabaw.

Aktywność fizyczna
Nasza kuchnia

Wszystkie posiłki dla naszych przedszkolaków przygotowujemy na miejscu. Posiadamy własną kuchnię wraz z zapleczem wyposażoną w profesjonalny sprzęt gastronomiczny oraz stołówkę.

Najwyższej klasy piec konwekcyjno-parowy daje możliwości przyrządzania potraw na parze.

Nasi milusińscy codziennie otrzymują trzy posiłki przygotowane z naturalnych produktów. Mając na uwadze dobro i zdrowie przedszkolaków gotujemy smacznie, zdrowo, kolorowo rozpieszczamy ich własnymi wypiekami.

Nasz zespół profesjonalistów

Nasz personel składa się z wysoce wykwalifikowanych osób. Kochamy to co robimy i mamy do tego odpowiednie kwalifikacje.