Języki obce

Gimnastykuj mózg z językiem niemieckim!

W ramach realizacji Podstawy Programowej wychowania przedszkolnego, Nasze Pociechy rozpoczęły przygodę z językiem niemieckim. Nauka nowego języka odbywa się poprzez wesołą i kreatywną zabawę pod skrzydłami lubianej przez maluszki i starszaki, twórczej germanistki Pani Emilii, we wszystkich grupach wiekowych. Z radością dostrzegamy postępy, które Dzieci wklejają i zaznaczają w Kartach pochwał. Naklejki dopingują i cieszą, a my z radością obserwujemy, jak nasze Przedszkolaki ćwiczą pamięć, otwierają się i dowiadują, że nowy język otwiera na świat.

Bawimy się z językiem angielskim!

Styczeń w naszym przedszkolu rozpoczął się po angielsku. A to za sprawą nowych zajęć, które zagościły na stałe we wszystkich grupach. Zabawy w języku angielskim zostały przyjęte przez Przedszkolaków bardzo dobrze, dzieci chętnie bawiły się z prowadzącą, a przez całe zajęcia słychać było śmiech. Nasze Pociechy zaskoczyły nas i bez problemu nawiązywały kontakt  z obcojęzyczną lektorką. Trzymamy kciuki za kolejne grupy, które będą podejmować językową inicjatywę w kolejnych tygodniach. Cieszymy się, że nasze Pociechy maja okazję poznawać dwa obce języki: niemiecki oraz angielski poprzez zabawę, która jest cenną inwestycją w przyszłość!