7paź2024

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego przedszkolnego profilu na Facebooku. Znajdą tam Państwo wiele ciekawych informacji oraz inspiracji do wspólnej zabawy i nauki. Dzięki temu będziecie mogli być na bieżąco z naszymi działaniami i inicjatywami.

Zachęcamy do polubienia i obserwowania!

Link do przedszkolnego Facebooka: https://www.facebook.com/profile.php?id=6156636372798

Jednocześnie informujemy, że strona internetowa naszego przedszkola działa i będzie działać równolegle bez zmian.

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku!

3paź2024

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy w tak wyjątkowy, niezwykle owocny sposób zaangażowali się w akcję „Pomagamy Powodzianom” i dostarczyli dary niezbędne dla poszkodowanych w powodzi mieszkańców zalanych terenów. Zebraliśmy dwanaście wypełnionych po brzegi pudełek z artykułami higienicznymi, spożywczymi oraz wodą butelkowaną. Z całego serca dziękujemy Rodzicom, Dzieciom i Pracownikom przedszkola za piękną odpowiedź na apel o pomoc.

18wrz2024

Razem z Polskim Czerwonym Krzyżem organizujemy zbiórkę darów dla Poszkodowanych w powodzi.

W holu naszego przedszkola wystawione są pojemniki na potrzebne dary – szczegóły na plakacie w holu przedszkola (prosimy o składanie rzeczy do odpowiednich pojemników).

Niezbędna jest butelkowana woda pitna najlepiej w wielopakach, zgrzewkach.

Gorąco zapraszamy do włączenia się w zbiórkę!

RAZEM POMAGAJMY TAK JAK MOŻEMY!

4wrz2024

Szanowni Państwo,

Z przyczyn organizacyjnych, za zgodą Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa od dnia 05.09.2024r. nastąpi zmiana w godzinach pracy przedszkola.

Od dnia 5.09.2024r. przedszkole czynne będzie od 7:00 do 17:00

Jednocześnie informujemy, że godziny posiłków pozostają bez zmian.

28sie2024

Już 2 września spotkamy się z naszymi Milusińskimi w nowym roku szkolnym 2024/2025. Cieszymy się na pierwsze spotkanie z nowoprzyjętymi dziećmi i nie możemy się doczekać naszych dzielnych zuchów kontynuujących przygodę z przedszkolem.

Trzymamy kciuki, aby każdy z Was odważnie przekroczył próg przedszkola, a uśmiech towarzyszył Wam każdego dnia! Rodzicom życzymy, aby każdy dzień był powodem do radości z najdrobniejszych sukcesów dzieci.