Dyżur wakacyjny

6kw.2022

Szanowni Państwo,

W dniach od 11.04.2022r. do 22.04.2022r. odbędzie się  rekrutacja  dla dzieci z naszego przedszkola. W celu potwierdzenia chęci uczęszczania na dyżur należy złożyć podpisane przez rodziców „Potwierdzenie woli kontynuacji” (wnioski dostępne na dyżurce przedszkola i  wysłane w wiadomościach e-mail). Wnioski złożone po tym terminie będą przyjęte pod warunkiem posiadania wolnego miejsca w przedszkolu.

W dniach od 25.04.2022r.  do 29.04.2022r.  odbędzie się rekrutacja  dla dzieci spoza naszego przedszkola. Dokumentem potwierdzającym chęć zapisu jest „Karta zapisu na dyżur”. Pierwszeństwo mają dzieci, których oboje rodziców pracuje oraz dzieci z przedszkoli zamkniętych przez dwa miesiące (na podstawie harmonogramu przesłanego z Urzędu Miasta Krakowa).

Karty zapisu na dyżur należy składać w sekretariacie przedszkola w godzinach jego otwarcia.

Zasady rekrutacji i wniosek dostępne są  poniżej:

Zarządzenie i zasady rekrutacji

Karta zapisu na dyżur wakacje 2022