Wielkanocny Gest Naszych Twórczych Serc

Drodzy rodzice i kochane dzieci

W dniach od 4 do 6 kwietnia w Naszym przedszkolu odbędzie się

KIERMASZ WIELKANOCNY DLA DANIELKA

Danielek urodził sie z encefalopatią niedotlenowo-niedorwienną z aspiracyjnym i infekcyjnym zapaleniem płuc, niewydolnością oddechową, padaczką, jest opóźniony w rozwoju psychoruchowym. Nie ma odruchu połykania, karmiony jest sondą. Daniel ma 8 lat i jest podopiecznym krakowskiej fundacji Alma Spei. Aby żyć, Daniel potrzebuje rurek tracheostomijnych a koszt jednej to około 100PLN.

 

Chętnych rodziców prosimy o wykonanie prac o tematyce WIELKANOCNEJ i dostarczenie ich do wychowawców grup do dnia 3 kwietnia. Uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitacje Daniela.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w kiermaszu.

Organizator

Samorządowe Przedszkole nr 41

Osoby odpowiedzialne: 

mgr Katarzyna Kutrybała

mgr Paulina Grochal

Skip to content