Przedszkole Ogłoszenia

1cze2023
Zestaw do diamond painting - Miś z serduszkiem

Dla wszystkich naszych Przedszkolaków życzenia radości i spełniania marzeń tych najskrytszych: uśmiechu i pogodnych dni, które wypełnione są obecnością, troską i miłością najbliższych. To dla nas wielkie szczęście, że możemy być świadkami niezwykłych postępów naszych Wychowanków, rodzących się na naszych oczach pasji, zainteresowań oraz rozwoju tak dynamicznego i zdumiewającego. Jednym zdaniem: to dla nas, Nauczycieli i Pracowników – wyjątkowy zaszczyt towarzyszyć Dzieciom w ich najpiękniejszej wędrówce zwanej dzieciństwem.

Zachęcamy do przeczytania życzeń jakie skierowała Pani Anna Korfel-Jasińska Zastępca Prezydenta ds. Edukacji, Sportu i Turystyki do Rodziców, z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka:

https://portaledukacyjny.krakow.pl/aktualnosci/272087,1812,komunikat,zyczenia_dla_do_rodzicow_z_okazji_miedzynarodowego_dnia_dziecka.html

30maj2023

Z całego serca dziękujemy Rodzicom, którzy 29 maja przybyli do naszego przedszkola i zaczarowali ogrody w bajkowe królestwa. Rodzice pięknie i pomysłowo ustroili teren przedszkola, błyszczące i kolorowe dekoracje dopełniły radości dzieci.

Uprzejmie dziękujemy również Mamom, które przygotowały na ten dzień słodką przekąskę dla dzieci.

Dzień Dziecka upłynął w atmosferze uśmiechów, muzyki i wspólnej zabawy, wszyscy i mali i duzi bawili się wyśmienicie. Piękna pogoda dopisała podobnie jak i fantastyczne humory! Odblaskowe misie, za które serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i wręczone dzieciom na zakończenie dnia, pozostaną miłym wspomnieniem przedszkolnego Dnia Dziecka.

26maj2023

Czerwony Dzwonek Telefonu - Stockowe grafiki wektorowe i więcej obrazów  Telefon - Telefon, Dzwonić, Staromodny - iStockSzanowni Państwo,

W związku z awarią telefonu może się zdarzyć, że w trakcie rozmowy połączenie zostanie przerwane z przyczyn niezależnych od nas. Pracujemy nad usunięciem usterki i mamy nadzieję, że szybko uda się ją usunąć.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt mailowy p41@mjo.krakow.pl

Za utrudnienia przepraszamy

22maj2023

W dniu 22.05.23r. nasze Przedszkolaki miały niebywałą okazję wejść do karetki pogotowia i poznać pracę Ratowników Medycznych. Dźwięk syreny pogotowia dobrze znany przez dzieci, w przyjaznym gronie uśmiechniętych Ratowników budził pozytywne nastawienie do służb ratunkowych. Utrwalanie numerów alarmowych, udzielanie pierwszej pomocy zabawnemu pluszakowi oraz szansa zdobycia wiedzy o pracy Osób ratujących życie, były cenną i pełną wrażeń lekcją.

Z całego serca dziękujemy mamie Leosia i Klary za zorganizowanie ciekawych warsztatów z pierwszej pomocy przedmedycznej dla grup młodszych i zaproszenie starszaków do środka karetki.

22maj2023

28 kwietnia zakończyliśmy twórcze działania związane z krakowskimi wydarzeniami. Zwieńczeniem działań dzieci był przedszkolny konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza krakowianka, najładniejszy krakowiak”. Laureaci I-ego etapu grupowego wyłonieni przez Wychowawców stanęli do II-ego etapu, w którym mieli okazję poczuć się jak prawdziwi artyści, bowiem prace na dużym formacie dzieci tworzyły na sztalugach. Mali Artyści wykonali z pamięci rysunek Krakowianki i Krakowiaka. Wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy i kibicujemy, rozstrzygnięcie konkursu już niebawem!

Skip to content