Przedszkole Ogłoszenia

17maj2022

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Informujemy, że w dniach od 23.05 do 01.06.2022 r. odbędzie się rekrutacja uzupełniająca do przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

Ilość wolnych miejsc: 18

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej jest złożenie wniosku zamieszczonego na naszej stronie po 20.05.2022r. Wniosek składany jest wyłącznie w formie papierowej (bez rejestracji w systemie elektronicznym).

Przyjmowanie wniosków w godzinach otwarcia sekretariatu.

Kryteria rekrutacji znajdują się poniżej

KRYTERIA REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ NA ROK SZKOLNY 2022

12maj2022

Serdecznie dziękuję dzieciom z grup: VI, VII, VIII za udział w Quizie wiedzy na temat „Kraków-miasto, które znam” oraz kibicowanie swoim drużynom. Wiedza dzieci, zaangażowanie, aktywność podczas quizu sprawiła wszystkim wiele radości i poszerzyła wiadomości na temat miasta, w którym nasze Przedszkolaki uczą się, zdobywają przyjaźnie i „rozwijają skrzydła”. Dzieci za udział otrzymały nagrody i dyplomy. Gratulujemy!

5maj2022

Mamy zaszczyt ogłosić, że nasze Przedszkolaki od I do VIII grupy przepięknie zaprezentowały się podczas pierwszej edycji „Przeglądu Małych Talentów”, dedykowanej naszemu Patronowi. Nasi mali Artyści zaprezentowali piękne piosenki i wiersze oraz inscenizację teatralną, którym towarzyszyło wspomnienie Zbigniewa Wodeckiego, a sercem występów był Kraków. Zespół taneczny „Roztańczone Nutki” zatańczył Krakowiaka oraz układ do piosenki Wodeckiego „Zabiorę Cię dziś na bal”.

Jesteśmy szczęśliwi i niebywale dumni ze wzorowej postawy naszych Przedszkolaków!

Serdecznie dziękujemy Pani Inspektor Iwonie za zaszczycenie nas swoją obecnością oraz naszemu Prezydium Rady Rodziców, które towarzyszy nam podczas ważnych dla nas wydarzeń. Pani Barbara w pięknych słowach podziękowała całej Społeczności za przygotowanie tak szczególnej uroczystości.

Był to dla nas Wszystkich wyjątkowy i wymagający dzień. Z całego serca dziękuję Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi, Rodzicom oraz Dzieciom za wkład, zaangażowanie i wspaniałą atmosferę wydarzenia.

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 41

15kw.2022

Dzisiejszego dnia, 15 kwietnia, jadalnia wypełniła się zapachem rzeżuchy, a kolorowe serwetki w zajączki i pisanki, cieszyły oko. Śniadanie w świątecznym nastroju było miłym akcentem poranka, a miłe zaskoczenie i zdwojony apetyt naszych Milusińskich, wprawiły Wszystkich w pogodny nastrój.

My również składamy Wszystkim Rodzicom, Dzieciom oraz Przyjaciołom naszego Przedszkola, zdrowych, spokojnych oraz rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Niech świąteczny poranek będzie okazją do wzajemności, dzielenia się życzliwością i nadzieją, a przysmaki na stole przyniosą radość ze wspólnej obecności.

Życzą Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola

12kw.2022

W ramach obchodów „Przeglądu Małych Talentów” organizujemy konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza Krakowianka, najładniejszy Krakowiak”.

Wszystkich małych Artystów zapraszamy do udziału w konkursie!

Krakowianki zakładają wianki

Krakowiacy nóżką przytupują,

a nasze Przedszkolaki

stroje krakowskie pięknie namalują!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie związanym z kulturą Krakowa – strojem  Krakowianki i Krakowiaka.

Cele konkursu:

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o tradycyjnym stroju krakowskim (damskim i męskim) oraz rozwijanie wyobraźni, kreatywności oraz inwencji twórczej dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.

Szczegóły konkursu Rodzice i Dzieci znajdą w holu przy wejściu do naszego przedszkola.

Trzymajmy kciuki za naszych Artystów!