Przedszkole Ogłoszenia

19sty2023

Wszystkim uczestnikom krakowskiego międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „MOJA PANI Z PRZEDSZKOLA” gratulujemy udziału w pięknym, artystycznym wydarzeniu! Hasło tegorocznej edycji: „W mojej Pani mam przyjaciela”.

Mamy nadzieję, że serca Wychowawców zabiły mocniej, gdy przedszkola wypełniły się wytworami małych Artystów. Napłynęło do nas 138 prac plastycznych! Prace pokazały piękną i wyjątkową przyjaźń, jaka łączy wychowanków z ich Nauczycielami. Z całego serca dziękujemy za zaangażowanie Przedszkolaków i opiekę artystyczną Wychowawców.

Spośród nadesłanych prac wyłoniliśmy laureatów i nagrodziliśmy wyróżnieniami następujących Artystów:

Kategoria 5 – 6 lat:

I miejsce:        Pola Soboń, 6 lat z Samorządowego Przedszkola nr 137, pod artystycznymi skrzydłami Pani Małgorzaty

II miejsce:        Maria Duda, 6 lat z Samorządowego Przedszkola nr 132, pod artystycznymi skrzydłami Pani Aleksandry

III miejsce:      Aleksandra Sowa, 6 lat, z Samorządowego Przedszkola nr 36, pod artystycznymi skrzydłami Pani Emmy i Pani Anny

Wyróżnienie I: Michalina Gralak, 6 lat z Samorządowego Przedszkola nr 137, pod artystycznymi skrzydłami Pani Małgorzaty

Wyróżnienie II: Aleksandra Książek, 6 lat z Samorządowego Przedszkola nr 127, pod artystycznymi skrzydłami Pani Ewy

Wyróżnienie III: Maja Mlyczyńska, 6 lat z Samorządowego Przedszkola nr 121, pod artystycznymi skrzydłami Pani Barbary

Wyróżnienie IV: Laura Lamch, 6 lat z Samorządowego Przedszkola nr 6, pod artystycznymi skrzydłami Pani Żanety oraz Pani Jolanty

Wyróżnienie V: Michele Hergentaler z Przedszkola w Hennef

Wyróżnienie VI: Skyler von Brandenstein z Przedszkola w Hennef

Kategoria 3 – 4 lata:

I miejsce:        Julia Szymańska, 4 lata z Samorządowego Przedszkola nr 115, pod artystycznymi skrzydłami Pani Anny i Pani Agnieszki

II miejsce:        Gabriela Myślak, 4 lata z Samorządowego Przedszkola nr 176, pod artystycznymi skrzydłami Pani Karoliny

III miejsce:       Antonina Sala, 3 lata z Samorządowego Przedszkola nr 115, pod artystycznymi skrzydłami Pani Aleksandry

Wyróżnienie I: Maria Pazera, 4 lata z Samorządowego Przedszkola nr 94, pod artystycznymi skrzydłami Pani Agnieszki

Wyróżnienie II: Auzing Oliwia, 4 lata z Publicznego Przedszkola Nanulak, pod artystycznymi skrzydłami Pani Sylwii i Pani Barbary

Z  WYCHOWAWCAMI LAUREATÓW ORAZ WYRÓŻNIONYCH DZIECI SKONTAKTUJEMY SIĘ TELEFONICZNIE I ZAPROSIMY PO ODBIÓR NAGRÓD.

Najmocniej przepraszamy za późny finał konkursu. Z przyczyn absencji koordynatora, końcowe wydarzenia musieliśmy przesunąć w czasie. Jednak głęboko wierzymy, że radość z udziału w konkursie nie traci na wartości mimo upływu czasu!

30gru2022

Z całego serca dziękujemy za piękne fartuszki, zakupione przez Radę Rodziców Przedszkola oraz uszyte przez mamę Marcinka z gr. II. Fantazyjne i kolorowe cieszą naszych dyżurnych, którzy chętnie podejmują się dyżurowania i z dumą krzątają się po jadalni. Cieszymy się z nowych fartuszków, które nie tylko cieszą małych pomocników ale i są ozdobą naszej stołówki.

23gru2022

21.12.2022r. był wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu. Wszystkie Przedszkolaki pięknie i uroczyście ubrane, usiadły przy wigilijnym stole wspólnie z Nauczycielami i Pracownikami. Dzieci od samego rana nie mogły doczekać się świątecznego obiadu, zwłaszcza, że po 2 latach przerwy spowodowanej Covidem mogliśmy znowu wspólnie zasiąść do stołu na przedszkolnej jadalni.

Gorące podziękowania składamy Paniom Kucharkom: Pani Katarzynie szefowej kuchni oraz Pani Annie,Pani Iwonie i Pani Jolancie, które po raz kolejny przygotowały tradycyjny barszcz czerwony i rybę oraz upiekły pyszny makowiec.

Miło było nam gościć również Prezydium Rady Rodziców, które swoją obecnością dołożyło cegiełkę do tego pięknego wydarzenia.

9gru2022

Z całego serca dziękujemy Rodzicom Helenki z gr. IV, Państwu Jagodzie oraz Marcinowi Piwowarczyk za nieocenione wsparcie w przygotowaniu spotkania ze Świętym Mikołajem. Dzięki uprzejmości Rodziców, Mikołaj czuł się szczególnie, goszcząc na uroczystym tronie. Pan Marcin wykonał dla każdego dziecka zdjęcie za pomocą fotolustra, które udostępnił dla Przedszkolaków specjalnie na tę wyjątkową okazję. Rodzice Jagoda i Marcin, okazali się prawdziwymi Mikołajami i sprawili dzieciom oraz całej naszej Społeczności wspaniały prezent!

Fotolustro przygotowane przez Pana Marcina było dodatkową atrakcją dla dzieci, a dla nas ciekawym i nowym doświadczeniem. Dzieci otrzymały piękną pamiątkę w postaci gotowego i wydrukowanego zdjęcia z Mikołajem.

28lis2022

Uprzejmie zapraszamy

na Kiermasz Bożonarodzeniowy,

którego rozpoczęcie planujemy na
5 XII 2022r. tj. poniedziałek.

Kiermasz ręcznie wykonanych ozdób, stroików i innych śliczności

potrwa do końca grudnia.

Gorąco zapraszamy zarówno do włączenia się w przygotowania do Kiermaszu

jak i odwiedzania naszego stoiska pełnego magii Świąt!