Przedszkole Ogłoszenia

18kwi2024

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy naprawdę pięknych pisanek. Niestety nie wszyscy mogą wygrać. Jury po długich obradach wyłoniło zwycięzców:

Kategoria 3-4 latki:

  • miejsce I Amelka G. grupa I
  • miejsce II Leon G. grupa I
  • miejsce III Patryk W. grupa II

Kategoria 5-6 latki:

  • miejsce I Filip N. grupa VIII
  • miejsce II Róża K. grupa VI
  • miejsce III Liliana P. grupa VII
17kwi2024

Dnia 17 kwietnia odbył się przedszkolny konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza krakowianka, najładniejszy Krakowiak”. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: w ranku swoje plastyczne umiejętności prezentowały dzieci 3 i 4 letnie, po nich do sztalug stanęły pięcio i sześciolatki. Mali Artyści tworzyli z zapałem i ogromną ochotą, a efekty przeszły nasze oczekiwania! Wielkie brawa dla wszystkich uczestników, dziękujemy Wam za piękne, radosne, twórcze przedpołudnie!

17kwi2024

W naszym menu pojawiły się w tym tygodniu krakowskie potrawy. Nasze Panie kucharki razem z Panią Intendent dołączyły się do wydarzeń odbywających się w bieżącym tygodniu i w duchu Krakowa skomponowały jadłospis z krakowskim akcentem.

17kwi2024

16 kwietnia upłynął pod znakiem prezentowania wiedzy i ciekawostek o miejscu, w którym nasze Zuchy uczą się, rozwijają zainteresowania i zdobywają nowych przyjaciół. W Quizie wiedzy na temat Krakowa udział wzięły pięcio i sześciolatki z naszego przedszkola. Dzieci wykazały się znakomitą znajomością zabytków Krakowa, odkodowały zagadkowe ilustracje i przy muzyce zatańczyły krok Krakowiaka. Było wesoło, kreatywnie, a gorący aplauz rówieśników dopełniał całości wydarzenia.

17kwi2024

Dnia 15 kwietnia cała przedszkolna społeczność spotkała się na auli, aby oficjalnie otworzyć drzwi nadchodzącym wydarzeniom dedykowanym naszemu Patronowi Zbigniewowi Wodeckiemu oraz jego twórczości. W centrum naszej uwagi znalazł się również Kraków, rodzinne miasto artysty. Dzieci pięknie opisały znaczenie postaci patrona jako „przywódcy przedszkola”, doskonale znały instrumenty, na których grał muzyk oraz miasto, w którym tworzył. Jesteśmy dumne z naszych Przedszkolaków, które głośno i radośnie odśpiewały hymn przedszkola.

Skip to content