Przedszkole Ogłoszenia

5wrz2022

Serdecznie witamy nowych Kolegów i Koleżanki oraz cieszymy się ze spotkania z naszymi Przedszkolakami. Życzymy wszystkim naszym Milusińskim pogodnych i uśmiechniętych dni spędzonych w przedszkolu razem z przyjaciółmi i w towarzystwie ulubionych zabawek. Rodzicom życzymy dumy ze swoich Pociech oraz jak największej radości z sukcesów Dzieci.

Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy Administracji i Obsługi trzymają kciuki za dobry rok!

17sie2022

Uprzejmie zapraszamy Rodziców oraz dzieci nowoprzyjęte na Dzień otwartych drzwi, który odbędzie się 25 sierpnia o godz. 15.30.

Celem spotkania jest wzajemne poznanie się oraz wprowadzenie dzieci w proces adaptacji.

Zapraszamy!

Prosimy o zabranie obuwia zastępczego dla dzieci.

30 sierpnia na godz. 16.30 zapraszamy SAMYCH RODZICÓW na zebranie organizacyjne z dyrektorem przedszkola. Prosimy, aby na zebranie przyszli sami Rodzice. Na zebraniu omówione zostaną najważniejsze zagadnienia regulujące porządek i współpracę w naszym przedszkolu.

Do zobaczenia!

15cze2022

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom i Dzieciom za odpowiedź na naszą akcję i zaangażowanie.

Dziękujemy za okazane serce i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka-  szczególnie Dziecka.

Książeczki, kolorowanki i kredki zostały przekazane dzieciom. Prezenty wywołały uśmiech na twarzach dzieci, a u Rodziców łzy wzruszenia.

DZIĘKUJEMY!!!