Przedszkole Ogłoszenia

11lip2024

Uprzejmie zapraszamy Rodziców dzieci nowoprzyjętych do naszego przedszkola, na zebranie wstępne z dyrektorem, które odbędzie się 16 lipca 2024r. o godz.15.30. Na zebranie zaproszeni są wyłącznie Rodzice, których dzieci rozpoczynają edukację przedszkolną od 1 września w naszej placówce. Podczas zebrania zostaną omówione istotne kwestie organizacyjne, które ułatwią nam wzajemną współpracę.

Liczymy na Państwa obecność!

dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 41

mgr Karolina Turek

11lip2024

Zapraszamy Dzieci i Rodziców, których od 1 września przywitamy w progach naszego przedszkola. 18 lipca dzieci zobaczą sale, w których będą uczyć się i bawić od 1 września. Będzie to okazja do wzajemnego poznania się i odpowiedzi na Państwa pytania.

Zapraszamy w godzinach 14.00 – 16.00.  Prosimy, aby dzieci miały na zmianę obuwie zastępcze. Do zobaczenia!

19cze2024

Końcówka czerwca to czas, by „rozwinąć skrzydła” – pod takim hasłem tegoroczne starszaki uroczyście pożegnały przedszkole, pięknie i dostojnie prezentując swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych najstarszych Przedszkolaków, już zaczynamy tęsknić i składamy najserdeczniejsze życzenia sukcesów i nowych szczerych przyjaźni  w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

19cze2024

Czerwiec dla całej naszej społeczności był wyjątkowo radosny. W Dzień Dziecka przy pięknej pogodzie nasze Przedszkolaki skakały na dmuchańcach, odkrywały i doświadczały w Kąciku sensorycznym, tańczyły i konkurowały na sportowych stacjach. To był wspaniały dzień, spędzony w naszych przedszkolnych, bajkowo ustrojonych ogrodach, pełen śmiechu, muzyki i beztroskiej zabawy.

7cze2024

Z całego serca dziękujemy Rodzicom zaangażowanym w przygotowania do przedszkolnego Dnia Dziecka:

Rodzicom Oliwiera z gr. I za zakup i montaż chorągiewek, które dały efekt niezwykłego kolorowego nieba i aktywną pomoc w dekorowaniu dużego i małego ogrodu.

Mamusi Zuzi z gr. I za wypożyczenie elementów do ścieżki sensorycznej, która sprawiła dzieciom niesamowitą radość.

Mamusi Marcela z gr. I za przygotowanie dekoracji na aulę oraz zabarwienie kilogramów ryżu, z którego dzieci wyczarowały bajkowe pyszności.

Rodzicom Helenki z gr. V i Mieszka z gr. II za dostarczenie maszyny do baniek, dzięki której mieliśmy nieustające bańki przez cały dzień.

Mamusi Amelki z gr. I za silne wsparcie przy dekorowanie ogrodu.

Tatusiowi Julii i Jagódki z gr. VII i I za aktywną pomoc przy dekorowaniu ogrodów oraz w przygotowaniach stacji.

Mamusi Julii T. z gr. V za piękny napis zawieszony na bramie przedszkola, który w wyjątkowy sposób informował o naszym Święcie.

Rodzicom Jeremiasza z gr. IV, Mamusi Luki z gr. IV oraz Mamusi Marcinka W. z gr. III za okazaną pomoc w dekorowaniu ogrodów.

Oraz wszystkim Rodzicom, którzy dostarczyli nam niezbędne materiały do Kącika sensorycznego i dołożyli swoją cegiełkę w przygotowania. Dzięki Waszemu wsparciu przedszkolny Dzień Dziecka był bardzo udany!