Szlachetna Paczka- podsumowanie

Szanowni Rodzice

W naszym przedszkolu odbyła się zbiórka prezentów i pieniędzy na węgiel dla rodziny ze Szlachetnej Paczki. Dzięki Waszym gorącym sercom udało się zebrać kwotę w wysokości    466, 70 zł, za którą został zamówiony węgiel dla wybranej rodziny. Rodzina otrzymała również środki czystości, kosmetyki, artykuły spożywcze, odzież. Serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję. Pamiętajcie, dobro powraca 🙂

 

Poniżej relacja z wręczenia paczki przez wolontariusza:

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Pani Ania była bardzo zaskoczona. Mimo że ją uprzedzałam to nie uwierzyła dopóki mnie nie zobaczyła. Bardzo cieszyła się z otrzymanej pomocy gdyż nigdy nic od nikogo nie otrzymała, a poza tym uważa, że są bardziej potrzebujący. Pani Ania najbardziej ucieszyła się ze środków czystości, ponieważ lubi sprzątać. Ucieszyła się na widok butów, które okazały się idealne. Zakupiony węgiel pomoże przeżyć w cieple zimowe dni.
Co chce przekazać wolontariusz?
Bardzo dziękuję za pomoc dla Pani Ani. Dziękuję rownież za miłą współpracę. Życzę Darczyńcom Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku.
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Bardzo serdeczne podziękowania za otrzymaną pomoc. Zwłaszcza buty które są idealne oraz środki czystości. Darczyńca jest osobą o wielkim sercu. Życzę mu wszystkiego dobrego, wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku. Otrzymana żywność oraz środki czystości pozwolą mi na zaoszczędzenie pieniędzy. Mam niesprawną nogę, a kupione buty idealnie trzymają nogę. Węgiel pozwoli mina utrzymanie ciepła w domu.

2-darczynca

Skip to content