Konkurs dla rodziców i dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w „Konkursie na najciekawszy strój wykorzystywany do przedstawień przedszkolnych”.

REGULAMIN KONKURSU NA NAJCIEKAWSZY STRÓJ WYKORZYSTYWANY DO PRZEDSTAWIEŃ PRZEDSZKOLNYCH ORGANIZOWANY W RAMACH PIKNIKU RODZINNEGO 15.06.2018.

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
  2. Organizatorem konkursu jest Samorządowe Przedszkole Nr 41 w Krakowie, ul. Babińskiego 1.
  3. Pomysłodawca konkursu: mgr Katarzyna Kutrybała.
  4. Konkurs ma na celu uatrakcyjnienie Pikniku Rodzinnego. Uczestnicy konkursu przygotowują stroje, które tematycznie odwołują się do tytułu konkursu. Preferowane stroje: syrenki, marynarz, ryba, ośmiornica, piraci, żyrafa, małpka, konik polny, bocian, wiewiórka, ślimak, żaba, krokodyl, lew, tygrys, smerfy, WILK, czerwony kapturek, królewna Śnieżka i inne…
  5. UCZESTNICY KONKURSU:
  6. Konkurs przeznaczony jest dla rodziców i dzieci Samorządowego Przedszkola nr 41 w Krakowie.

III. ZASADY ORGANIZACYJNE KONKURSU:

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie stroju – przebrania, które przedszkolaki będą mogły wykorzystać na przedszkolnych przedstawieniach . Konkurs rozpoczyna się 05.2018.
  2. Prace można dostarczyć do grupy 6 „ Leśnych Duszków” do dnia 06.2018roku.
  3. Wykonane stroje pozostają w przedszkolu- będą tworzyć przedszkolną bazę strojów i nie będą zwracane.
  4. Interpretacja tematu, materiały i forma artystyczna.

Ocenie podlegać będą stroje w zakresie: jakości wykonania, pomysłu ,użytych materiałów

i dodatków.

Stroje powinny być wykonane z materiałów trwałych( takie które posłużą nam przez kilka następnych lat). Nie uwzględniamy materiałów takich jak: gazety, pudełka, szary papier i inne krótkotrwałe surowce.

1. KOMISJA KONKURSOWA
  2. O wyłonieniu zwycięzców konkursu decyduje

Komisja Konkursowa, którą powołuje

Organizator.

1. Rozstrzygnięcie konkursu, prezentacja strojów i wręczenie nagród nastąpi na Pikniku Rodzinnym-15.06.2018.
  2. Wyłonieni laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.
  3. Werdykt Komisji jest ostateczny nie podlega odwołaniu.
  4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
  5. Udział uczestnika w konkursie oznacza akceptację zasad zawartych w niniejszym

regulaminie.

1. Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania imienia, nazwiska i informacji o

laureatach konkursu oraz wykorzystanie tych informacji w relacjach z przebiegu imprezy

zamieszczanych na stronie internetowej przedszkola.