Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

22 czerwca o godzinie 16.30  w  naszym  przedszkolu , odbyło się uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO  2017/2018. Dla części dzieci było to również zakończenie całego pobytu w przedszkolu. Jakże smutno, że ten czas tak szybko minął…

Pierwsza część uroczystości  była  pełna powagi i skupienia, rozpoczęła się „Polonezem”. W części artystycznej dzieci mówiły wiersze i śpiewały piosenki. Nasi absolwenci w swoich wierszach i piosenkach wyrazili, jak im żal opuszczać nasze przedszkole. W występie wspominały chwile spędzone w przedszkolu, wspólne zabawy i przygody.

Pod koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów, książek  i piór naszym absolwentom . Nie zabrakło także życzeń, podziękowań od Pani Dyrektor  i Przewodniczącej Rady Rodziców. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice. Oni również otrzymali dyplomy za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola.

Dziękując za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wiele niezapomnianych przeżyć.

Zapraszamy do obejrzenie zdjęć z tego wydarzenia:

https://photos.app.goo.gl/WAhHvxo8AjymhjfbA 

Skip to content