Świąteczny kiermasz ciast

14 grudnia w naszym przedszkolu odbył się kiermasz ciast i ciasteczek. Wszystkie wypieki przygotowali rodzice naszych dzieci. Zawsze wiedzieliśmy, że nasi rodzice mają talenty, ale tego nie spodziewaliśmy się. Zapach ciast czekoladowych, piernikowych, waniliowych rozchodził się po całym przedszkolu. Zainteresowanie było duże i serce kupujących także. Pieniądze zebrane ze sprzedaży ciast będą przeznaczone na zakup prezentów dla dzieci z rodzin zastępczych w ramach projektu Aniołkowe Granie, w którym nasze przedszkole bierze udział w tym roku. Dziękujemy kupującym oraz tym rodzicom, którzy w gorączce przygotowań świątecznych znaleźli chwilę, żeby upiec coś pysznego.

W Bożonarodzeniowym Kiermaszu Ciast zebraliśmy 905,50 zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję poprzez upieczenie pysznych ciast i ciasteczek oraz tym, którzy je zakupili.