Koncert Galowy I edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych.

11 stycznia 2019 (piątek) o godzinie 10.00, w auli przedszkola, odbędzie się Koncert Galowy I edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych. Spotkanie rozpocznie się od ogłoszenia wyników konkursu oraz wręczenia dyplomów i nagród dla zwycięzców. Następnie, laureaci zaprezentują raz jeszcze swoje występy. Ważnym punktem programu, będzie gościnny występ uczniów ze Szkoły Muzycznej I stopnia Nr 1 im. St. Wiechowicza oraz uczniów ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. B. Rutkowskiego.
Patronat nad konkursem  sprawuje Prezydent  miasta Krakowa – Jacek Majchrowski oraz Przewodniczący Rady Dzielnicy X – Maciej Nazimek.
Zapraszamy wszystkich rodziców i bliskich na to wyjątkowe kolędowanie.

Skip to content