Koncert Galowy Laureatów I edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych.

11 stycznia 2019 w przedszkolu odbył się Koncert Galowy I edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych. Wydarzenie było poprzedzone przesłuchaniami, w których licznie wzięły udział dzieci z krakowskich przedszkoli. Jurorzy podsumowali głosy i podczas koncertu zostały ogłoszone wyniki. Spośród 19 zespołów i 8 solistów, zostali wytypowani zwycięzcy.
W kategorii zespoły:
I miejsce: Zespół „Kaczuszki” z Samorządowego Przedszkola nr 33
II miejsce: Zespół „Pszczółki” z Samorządowego Przedszkola nr 41
III miejsce: Zespół „Gwiazdeczki” z Przedszkola Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa
wyróżnienie: Zespół z Samorządowego Przedszkola nr 140
W kategorii soliści:
I miejsce: Zofia Łoza z Samorządowego Przedszkola nr 5
I miejsce: Klara Rogalińska – Kuta z Samorządowego Przedszkola nr 78
II miejsce: Jan Kozielec z Samorządowego Przedszkola nr 131
III miejsce: Martyna Skowron z Samorządowego Przedszkola nr 58
wyróżnienie: Marcel Rzyczniak z Samorządowego Przedszkola nr 10
Nagrodę Grand Prix Prezydenta otrzymał Zespół „Smerfy” z Samorządowego Przedszkola nr 95. Nagrodę Grand Prix Rady Rodziców otrzymał Solista Jan Kozielec z Samorządowego Przedszkola nr 131.
Laureaci odebrali dyplomy, nagrody oraz wielkie brawa ze strony publiczności. Po części oficjalnej, zwycięzcy raz jeszcze zaprezentowali się widzom. Uczniowie Szkół Muzycznych uświetnili Koncert Galowy prezentując swoje umiejętności na instrumentach:akordeon, saksofon, gitara, skrzypce, trąbka.
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu, ich opiekunom, gościom specjalnym, sponsorom, rodzicom oraz każdemu, kto przyczynił się do organizacji tego wydarzenia. Jeszcze raz gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Spotkanie poprowadziła p. Paulina Grochal.

Jury w składzie:

Józefa Toruń – Czernek, Marek Hempel, Mateusz Borkowski, Maria Czaplińska

Patronat honorowy:
– Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski
– Przewodniczący Rady Dzielnicy X Maciej Nazimek
Sponsorem nagród była Rada Dzielnicy X
Sponsorem nagrody głównej: Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski i Rada Rodziców Samorządowego Przedszkola nr 41

W spotkaniu uczestniczyli: Dyrektor Wydziału Edukacji Dariusz Domajewski, Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 5 w Krakowie Katarzyna Parka, Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 95 w Krakowie Krystyna Dudek, uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia Nr 1 im. St. Wiechowicza oraz uczniowie ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. B. Rutkowskiego, przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Fleszar – Pawlik.

Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia:

https://photos.google.com/share/AF1QipMyGczAAxMJmGdFL1NG5oSA_HXpMvk8_FSnYx-9IgNUftFRSikpJpHDTS79u7QWoQ?key=SUVvWHJMOElhMW9mM1FDVUZTYktwcS1GdTJjaXln

Skip to content