Dzień Edukacji Narodowej

14 października tradycyjnie obchodziliśmy w naszym przedszkolu święto z okazji Dnia Edukacji Narodowej, potocznie nazywane Dniem Nauczyciela. Z tej okazji wychowawczyni grupy VIII Pani Karolina Turek wraz z wychowankami przygotowała uroczystą akademię. Podczas występu mogliśmy podziwiać piękną recytację wierszy, świetnie zaśpiewane piosenki, a na zakończenie przedszkolaki przygotowały prawdziwą niespodziankę. Razem z Panią Karolinką cała grupa zatańczyła skoczny taniec, podczas którego każdy mógł spróbować swoich sił i przyłączyć się do naszych tancerzy. Chętnych nie brakowało, szczególnie wśród najmłodszych przedszkolaków.

Po występnie Pani Dyrektor wręczyła zasłużonym nauczycielom i pracownikom obsługi nagrody i pamiątkowe dyplomy z podziękowaniem za wspaniałą pracę i zaangażowanie w codzienną pracę naszego przedszkola.

Rada Rodziców podziękowała pani Dyrektor i wszystkim pracownikom za trud codziennej pracy życząc wytrwałości i wielu sukcesów.

Na zakończenie przedszkolaki podarowały Paniom Nauczycielkom słodką niespodziankę i życzyły wielu sukcesów w pracy oraz dużo uśmiechów na co dzień, ale tego chyba nie trzeba Nam życzyć. Kto się bowiem najczęściej uśmiecha jak nie Nauczyciel.

Skip to content