Święto Niepodległości

08 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczysty występ przygotowały dzieci z grupy VI. Opiekę artystyczną nad przedstawieniem pełniły p. B. Malinowska i p. K. Kuzio. W podniosłą oprawę przedstawienia włączyli się rodzice, którzy zaszczycili nas swoja obecnością. Wspólny śpiew pieśni patriotycznych przez wszystkich pracowników przedszkola, rodziców oraz najmłodszych uczestników święta zrodziło w każdym sercu poczucie wspólnoty dumy oraz wzajemnej przyjaźni. Na zakończenie nasze Przedszkole odśpiewało Hymn Polski, łącząc się w ten sposób z innymi przedszkolami i szkołami w całej Polsce.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

Zdjęcia z uroczystości

Kąciki patriotyczne na grupach

Prace dzieci

Galeria historyczna

Skip to content