Koncert Galowy II edycji Między-przedszkolnego Konkursu Kolęd , Pastorałek i Piosenek Świąteczno- Noworocznych.

15 stycznia 2020 roku (środa) od godziny 9:00 rozpoczną się przesłuchania. Zgłosiło się 35 podmiotów: 17 zespołów i 18 solistów. Prezentacje zgłoszonych podmiotów oceniać będzie profesjonalne jury: muzycy, kompozytorzy, wokaliści.

17 stycznia 2020 roku ( piątek) o godzinie 10:00 w auli przedszkolnej, odbędzie się Koncert Galowy II edycji Miedzy-Przedszkolnego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno- Noworocznych.

W programie:

• Rozdanie laureatom nagród i dyplomów
  • Występ LAUREATÓW
  • Występ uczniów z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Krakowie „INSPIRACJA”
  • Występ Magdy Bożyk z Zespołem – w czasie występu dzieci będą włączone do wspólnej zabawy.

Patronat nad konkursem sprawuje Prezydent Miasta Krakowa – Jacek Majchrowski, Przewodniczący Dzielnicy X- Maciej Nazimek oraz Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego.

Patronat medialny pełni: RMF Classic, Bliżej Przedszkola.

Sponsorami są: Dzielnica X Swoszowice, Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego, Rada Rodziców, Sekret Smaku, Cytusek, Kabanosik, Iglomen, Eurotrade.

Wszystkich chętnych Rodziców zapraszamy na to wydarzenie.

INFORMACJA O JURORACH