W świecie bajek

Miło nam poinformować, że nasze Przedszkole przystąpiło do OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO „W  ŚWIECIE BAJEK”. Celem projektu jest upowszechnianie czytelnictwa i rozbudzanie dziecięcej wyobraźni, rozmiłowanie w czytaniu naszych wychowanków od najmłodszych lat. Udział w projekcie nie kończy się z konkretną datą, ale otwiera drzwi do kolejnych działań na rzecz kształtowania wartości młodych ludzi.

Oprócz projektowych zadań proponowanych przez Wychowawców, zachęcamy do współpracy, która wypłynie z Waszych serc! Pozostajemy otwarci na Wasze rodzicielskie pomysły, podzielcie się
z innymi ciekawymi pozycjami bajek, a może tworzycie z dziećmi historyjki, opowiastki, bajki? WYSTARCZY JE TYLKO SPISAĆ I PRZESŁAĆ DO NAS, a my opublikujemy je w kolejnych numerach naszej przedszkolnej gazetki.

A może natrafiliście na ciekawą publikację i uważacie, że warto przeczytać tę konkretną książkę? Prześlijcie do nas jej tytuł i krótki opis wartościowej, ciekawej lub pełnej humoru, a może wzbogacimy nasze kąciki książki o wybrane pozycje książkowe?

 

Zabierzcie nas w podróż po świecie bajek, chętnie się przyłączymy!

Czekamy na Wasze ciekawe historie, relacje z niezwykłych przygód z książką, ilustrowane komiksy lub pomysły na okładki do Waszych ulubionych bajek.

 

Nawet najmniejsza propozycja z Waszej strony może okazać się inspiracją dla Innych.

Życzymy udanej podróży po świecie „ZACZYTANYCH”!

Skip to content