Dzień dziecka w przedszkolu

W dniu 2.06.21r. świętowaliśmy Dzień Dziecka. W ustrojonym i kolorowym ogrodzie na Dzieci czekały niespodzianki i piękne słońce. Szczęśliwe Przedszkolaki bawiły się na dwóch obiektach: dmuchanym zamku oraz dmuchanej zjeżdżalni. Rozwiązywały zagadkę, jak znaleźć wyjście z labiryntu, miały okazję sportowo poćwiczyć i porywalizować, a na kocach pałaszowały owocowe batoniki i zbierały siły na kolejne atrakcje. Do równie bajecznego ogródka Maluszków zaprosiliśmy Starszaki, które mile zaskoczone, korzystały z przygotowanych aktywności: malowały na folii, pokonywały sensoryczną ścieżkę oraz tunele, łapały mydlane bańki oraz „gotowały” barwiony ryż. Z rumianych twarzy Przedszkolaków nie schodził uśmiech, który był dla nas największą nagrodą. Dzieci bawiły się wspaniale, a my razem z nimi. Zapamiętamy ten dzień na długo!

Z całego serca dziękujemy Rodzicom, którzy wspierali nas w przygotowaniach. Wasza pomoc i dobre słowo były dla nas dużą motywacją oraz silnym wsparciem.

Skip to content