Policzyliśmy zebrane środki z Kiermaszu Bożonarodzeniowego i ogromnie się ucieszyliśmy !!!

Jest nam bardzo miło ogłosić, że z Kiermaszu Bożonarodzeniowego zebraliśmy kwotę 1679 złotych i 96 groszy oraz 0,35 euro. Pozyskane środki to dla nas nieocenione wsparcie w realizacji nowego przedsięwzięcia, które planujemy na wiosnę. O szczegółach powiadomimy naszych Milusińskich niebawem.

Do tegorocznego Kiermaszu dołączyli także Rodzice, którzy przygotowali piękne ozdoby i dołączyli do grona naszych małych Artystów. Państwa znaczący wkład urozmaicił nasz Kiermasz, za co składamy serdeczne podziękowania.

Pięknie dziękujemy Rodzicom i Dziadkom, którzy zakupili ozdoby i kartki świąteczne wykonane przez Przedszkolaki, bo to dzięki Wam pozyskaliśmy tak wspaniałą sumę.

Dziękujemy za każdy grosik !!!

Skip to content