Bal karnawałowy – radosna i pyszna zabawa!

13 stycznia aula naszego przedszkola wypełniła się muzyką, radością i tańcami. Bal karnawałowy odbył się na pięknie ustrojonej auli, która zamieniła się w bajkową salę balową. A to dzięki zaangażowaniu Rodziców, którzy zakupili piękne dekoracje i balony. Dziękujemy za wszystkie śliczności!

Dziękujemy!!!

Pani Danucie szczególnie za zakup ślicznych koników, Pani Emilii, Pani Monice, Państwu Agacie z mężem, oraz naszym Pracownikom z całego serca dziękujemy za przepiękne ustrojenie auli. Nasze Przedszkolaki dziękują Radzie Rodziców za słodki poczęstunek, a Pani Paulinie Intendentce za niespodziankę w postaci popcornu.

Bal udał się wspaniale, Dzieci bawiły się fantastycznie z ogromnym zaangażowaniem i nieprzerwanym uśmiechem i zapałem do tańca. Żal było się pożegnać, ale Wszyscy obiecaliśmy sobie, że na balu spotkamy się za rok!

Skip to content