A co słychać w naszej kuchni?

Chcemy się Wam pochwalić. Tłusty Czwartek w naszym przedszkolu był nie tłusty, ale pyszny i pachnący! Panie kucharki, Pani Katarzyna (szefowa kuchni), Pani Anna, Pani Iwona oraz Pani intendentka Paulina upiekły dla naszych Milusińskich, puszyste, domowe oponki. Dzieci zjadały ze smakiem i z uśmiechem opuściły jadalnię.

Panie Kucharki na co dzień dbają, aby brzuszki naszych Przedszkolaków były pełne i zadowolone. Nasza kuchnia jest zdrowa i domowa. Zaczarowane desery, smaczne pasty, domowe kisiele oraz ulubione ciasta, Panie przygotowują samodzielnie, preferujemy zdrowe i różnorodne jedzenie.

Zapraszamy do galerii naszych posiłków na stronie przedszkola w zakładce Rodzice – Stołówka – Nasze potrawy. Smacznego!