A nasze Przedszkole takie rozśpiewane, kolorowe i roztańczone…

Mamy zaszczyt ogłosić, że nasze Przedszkolaki od I do VIII grupy przepięknie zaprezentowały się podczas pierwszej edycji „Przeglądu Małych Talentów”, dedykowanej naszemu Patronowi. Nasi mali Artyści zaprezentowali piękne piosenki i wiersze oraz inscenizację teatralną, którym towarzyszyło wspomnienie Zbigniewa Wodeckiego, a sercem występów był Kraków. Zespół taneczny „Roztańczone Nutki” zatańczył Krakowiaka oraz układ do piosenki Wodeckiego „Zabiorę Cię dziś na bal”.

Jesteśmy szczęśliwi i niebywale dumni ze wzorowej postawy naszych Przedszkolaków!

Serdecznie dziękujemy Pani Inspektor Iwonie za zaszczycenie nas swoją obecnością oraz naszemu Prezydium Rady Rodziców, które towarzyszy nam podczas ważnych dla nas wydarzeń. Pani Barbara w pięknych słowach podziękowała całej Społeczności za przygotowanie tak szczególnej uroczystości.

Był to dla nas Wszystkich wyjątkowy i wymagający dzień. Z całego serca dziękuję Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi, Rodzicom oraz Dzieciom za wkład, zaangażowanie i wspaniałą atmosferę wydarzenia.

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 41