DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Życzenia i podziękowania dla całego Zespołu Samorządowego Przedszkola nr 41

14.10.22r. starszaki z grupy Sówek uroczyście podziękowały wszystkim Nauczycielom i Pracownikom za trud i serce obecne każdego dnia w przedszkolu. Mottem uroczystości stały się słowa piosenki: „nasza Pani jest Nauczycielem – Przyjacielem”. Serdeczne życzenia w imieniu Rodziców złożyła Zastępca Przewodniczącego Prezydium Rady, Pani Katarzyna, której słowa dopełniły całości pięknego wydarzenia.

Pani Dyrektor mgr Karolina Turek podziękowała całemu Zespołowi za wyjątkowy i owocny rok szkolny 2021/2022 oraz udany start w nowy rok szkolny. Pani Karolina przyznała finansowe nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom za szczególne zaangażowanie i wkład wnoszony w codzienne obowiązki:

Nagrodzeni nauczyciele:

Pani Anna K., wychowawca grupy Sówek

Pani Aleksandra, wychowawca grupy Leśnych Ludków

Pani Elżbieta M., wychowawca grupy Leśnych Ludków

Pani Danuta, wychowawca grupy Tygrysków

Nagrodzeni Pracownicy:

Pani Elżbieta W., woźna oddziałowa w grupach Muzykantów i Tygrysków

Pani Anna M., woźna oddziałowa w grupach Smerfów i Sówek

Pani Katarzyna, pomoc wychowawcy w grupie Leśnych Ludków

Nagrodzone Panie z kuchni:

Pani Iwona, pomoc kuchenna

Pani Anna, pomoc kuchenna

Gratulujemy wyróżnionym Pracownikom, a Wszystkim Nauczycielom życzymy uśmiechu, dumy z postępów swoich wychowanków oraz szczerego zadowolenia z codziennych spotkań z dziećmi.

Skip to content