Mikołaje są obok nas!

Z całego serca dziękujemy Rodzicom Helenki z gr. IV, Państwu Jagodzie oraz Marcinowi Piwowarczyk za nieocenione wsparcie w przygotowaniu spotkania ze Świętym Mikołajem. Dzięki uprzejmości Rodziców, Mikołaj czuł się szczególnie, goszcząc na uroczystym tronie. Pan Marcin wykonał dla każdego dziecka zdjęcie za pomocą fotolustra, które udostępnił dla Przedszkolaków specjalnie na tę wyjątkową okazję. Rodzice Jagoda i Marcin, okazali się prawdziwymi Mikołajami i sprawili dzieciom oraz całej naszej Społeczności wspaniały prezent!

Fotolustro przygotowane przez Pana Marcina było dodatkową atrakcją dla dzieci, a dla nas ciekawym i nowym doświadczeniem. Dzieci otrzymały piękną pamiątkę w postaci gotowego i wydrukowanego zdjęcia z Mikołajem.