Miesiąc kwiecień wypełniony pięknymi wydarzeniami

26 kwietnia nasi dzielni Mali Wspaniali wystąpili na II Przeglądzie Małych Talentów dla Krakowa. Od najmniejszych i najdzielniejszych maluszków po odważne średniaki i niezastąpione starszaki, przedszkole tego dnia było wyjątkowo rozśpiewane i roztańczone. Mieliśmy zaszczyt gościć Inspektora Wydziału Edukacji, zaprosiliśmy obcojęzycznych gości z międzynarodowego Przedszkola w Hennef oraz towarzyszyło nam szanowne Prezydium Rady Rodziców. Goście byli zachwyceni występem Małych Artystów, a my dumni i szczęśliwi, że wydarzenie przebiegło zgodnie z planem i przeszło nasze oczekiwania. Dzieci zaskoczyły nas swoją odwagą, zaangażowaniem i wytrwałością. Wydarzenie dla całej społeczności przedszkola było niezwykłym przeżyciem!