Kiermasz ciast i pyszności, uśmiechu i radości!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Mamom naszych Przedszkolaków za włączenie się w Kiermasz Ciast i przygotowanie tak wielu pyszności. Dnia 14 czerwca nasze przedszkole wypełnił słodki zapach domowych wypieków. Małe i duże słodkości były zapowiedzią miłego i udanego dnia. Już od samego rana naszych Milusińskich oraz Rodziców witały balony i piękne naklejki, które zapraszały do słodkiego stoiska. I nasze przedszkolaki też miały okazję poczęstować się wypiekami Rodziców, za co gorąco dziękujemy!

Z Kiermaszu ciast uzbieraliśmy piękną kwotę: 2 693, 70 zł i 5 £. Dzięki zebranym funduszom spełnią się nasze przedszkolne marzenia, za które pragniemy kupić pomoce dydaktyczne do zajęć dla naszych Pociech. UPRZEJMIE DZIĘKUJEMY wszystkim Rodzicom za zaangażowanie, aktywny udział oraz ciepłe przyjęcie Inicjatywy.