Życzymy Wam Kochani słonecznych dni!!!

Drodzy Rodzice i kochane Przedszkolaki,

Na nadchodzący czas urlopów składam w imieniu całego Zespołu naszego Przedszkola życzenia udanego i spokojnego odpoczynku, najpiękniejszych chwil spędzonych z Dziećmi oraz pogodnego nieba nad wszelkimi troskami. Niech lipiec niesie ze sobą radość ze słońca, przywilejów, jakie niesie ze sobą lato, a przede wszystkim radość Dzieci ze wzajemnej i nieprzerwanej obecności z Rodzicami.

Czekamy na Dzieci i Rodziców 1 sierpnia, a z którymi nie spotkamy się w drugim miesiącu wakacji, zapraszamy 1 września. Wówczas poznamy naszych nowych kolegów i ich Rodziców, którzy dzielnie dołączą do naszej społeczności.

Wracajcie zdrowi i uśmiechnięci, do zobaczenia!

Karolina Turek

dyrektor

Samorządowego Przedszkola nr 41

Skip to content