Spotkanie przedszkolnej Społeczności na pysznym świątecznym obiedzie

Dnia 6 grudnia nasza Społeczność spotkała się na uroczystym świątecznym obiedzie, aby celebrować przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przyszły pięknie ubrane, towarzyszyła nam Rada Rodziców, a śnieg za oknem dołączył się do stworzenia pełnej ciepła i uroku wigilijnej aury. W atmosferze życzeń, rozmów, uśmiechu oraz wzajemnej obecności zjedliśmy przepysznie przygotowany obiad, który smakował podwójnie, ponieważ na jadalni w naszym przedszkolu byliśmy razem: Przedszkolaki od maluszka do starszaka, Nauczyciele, Specjaliści oraz Pracownicy Administracji i Obsługi. Pani Dyrektor złożyła wszystkim dzieciom i pracownikom życzenia ciepłych i rodzinnych Świąt, otrzymując również piękne życzenia od zespołu, które dołożyły cegiełkę do wyjątkowego wydarzenia.