Wydarzenia i ogłoszenia

17maj2022

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Informujemy, że w dniach od 23.05 do 01.06.2022 r. odbędzie się rekrutacja uzupełniająca do przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

Ilość wolnych miejsc: 18

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej jest złożenie wniosku zamieszczonego na naszej stronie po 20.05.2022r. Wniosek składany jest wyłącznie w formie papierowej (bez rejestracji w systemie elektronicznym).

Przyjmowanie wniosków w godzinach otwarcia sekretariatu.

Kryteria rekrutacji znajdują się poniżej

KRYTERIA REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ NA ROK SZKOLNY 2022

12maj2022

Serdecznie dziękuję dzieciom z grup: VI, VII, VIII za udział w Quizie wiedzy na temat „Kraków-miasto, które znam” oraz kibicowanie swoim drużynom. Wiedza dzieci, zaangażowanie, aktywność podczas quizu sprawiła wszystkim wiele radości i poszerzyła wiadomości na temat miasta, w którym nasze Przedszkolaki uczą się, zdobywają przyjaźnie i „rozwijają skrzydła”. Dzieci za udział otrzymały nagrody i dyplomy. Gratulujemy!

6kw.2022

Szanowni Państwo,

W dniach od 11.04.2022r. do 22.04.2022r. odbędzie się  rekrutacja  dla dzieci z naszego przedszkola. W celu potwierdzenia chęci uczęszczania na dyżur należy złożyć podpisane przez rodziców „Potwierdzenie woli kontynuacji” (wnioski dostępne na dyżurce przedszkola i  wysłane w wiadomościach e-mail). Wnioski złożone po tym terminie będą przyjęte pod warunkiem posiadania wolnego miejsca w przedszkolu.

W dniach od 25.04.2022r.  do 29.04.2022r.  odbędzie się rekrutacja  dla dzieci spoza naszego przedszkola. Dokumentem potwierdzającym chęć zapisu jest „Karta zapisu na dyżur”. Pierwszeństwo mają dzieci, których oboje rodziców pracuje oraz dzieci z przedszkoli zamkniętych przez dwa miesiące (na podstawie harmonogramu przesłanego z Urzędu Miasta Krakowa).

Karty zapisu na dyżur należy składać w sekretariacie przedszkola w godzinach jego otwarcia.

Zasady rekrutacji i wniosek dostępne są  poniżej:

Zarządzenie i zasady rekrutacji

Karta zapisu na dyżur wakacje 2022

W piątek 14 czerwca 2019r. dzieci z Zespołu Muzycznego wraz z opiekunami pojechały do Wioski Indiańskiej ARAPAHO w miejscowości Zalas. Dziecięce zabawy w Indian wspomina wielu z nas. W piątek dzieci miały okazję pobyć w prawdziwej wiosce indiańskiej.  W pięknej, otoczonej lasem scenerii czekało na dzieci wiele ciekawych i zaskakujących atrakcji, związanych ze zdobywaniem indiańskich sprawności. W formie zabawy dzieci przeniosły się w świat Dzikiego Zachodu. Przygodę rozpoczęli od malowania twarzy w barwy indiańskie. Oglądali oryginalne tipi, każdy mógł dotknąć skóry i kości dzikich zwierząt oraz zdobywać sprawności: wspinaczka i zejście po linie, pajęczyna, równoważnia, rzut obręczą na bawole rogi, łowienie kaczuszek, strzelanie z łuku, szukanie złota w piasku. Zadania choć nie łatwe sprawiły dzieciom wiele radości. Była to nie tylko ciekawa przygoda i zabawa, ale także okazja do zdobywania wiadomości i sprawności. W drodze powrotnej czekała na dzieci obiecana nagroda pyszne lody w KFC.

Zaopatrzeni w Indiańskie pamiątki, trochę zmęczeni ale pełni wrażeń dzieci wróciły do domu. Dziękujemy bardzo Rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi.

• Mamie Jasia z gr IV
  • Mamie Lenki z gr V
  • Mamie Frania z gr V
  • Mamie Milenki z gr VII
  • Mamie Toli z gr IV

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.